Dan |
Luka |
Dolazak |
Odlazak |
1 |
Southampton/Engleska (Ujedinjeno Kraljevstvo) |
- |
18:00 |
2 |
Plovidba |
- |
- |
3 |
Edinburgh/Škotska (Ujedinjeno Kraljevstvo) |
08:00 |
18:00 |
4 |
Kirkwall (Otočje Orkney)/Škotska (Ujedinjeno Kraljevstvo) |
10:00 |
19:00 |
5 |
Portree (Otok Skye)/Škotska (Ujedinjeno Kraljevstvo) |
07:00 |
15:00 |
6 |
Glasgow (Ujedinjeno Kraljevstvo) |
10:00 |
19:00 |
7 |
Liverpool/Engleska (Ujedinjeno Kraljevstvo) |
10:00 |
22:00 |
8 |
Dublin (Irska) |
08:00 |
21:00 |
9 |
Belfast/Sjeverna Irska (Ujedinjeno Kraljevstvo) |
08:00 |
23:00 |
10 |
Holyhead/Wales (Ujedinjeno Kraljevstvo) |
08:00 |
18:00 |
11 |
Waterford (Irska) |
07:00 |
17:00 |
12 |
Portland/Engleska (Ujedinjeno Kraljevstvo) |
12:00 |
22:00 |
13 |
Southampton/Engleska (Ujedinjeno Kraljevstvo) |
08:00 |
- |